Firmamızın kurucusu Ahmet Balkaya   1972 yılında karaköy elektrik sektörüne adım atmış olup, elektrik sektörüne ilk olarak sigorta, buşon kapağı üretimi ile başlamıştır. İlerleyen yıllarda çatal çivi, beton çivili kroşe, çeşitli grup prizler, fişler ve armatürler üreterek piyasaya kaliteli ürünler hazırlayarak ismini duyurmuş bugünkü ürün yelpazemize kavuşmuştur.

Bu ürün yelpazemizi her geçen gün arttırmaktayız. Firmamız güçlü makine parkuru ve deneyimli kadrosu ile 41 yıldır elektrik sektöründe güvenilirlik ve kaliteli üretim yaparak siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmıştır. Ürünlerimizde son sistem teknoloji kullanılıp TSE belgesi bulunmaktadır. Misyonumuz yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Vizyonumuz müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti, kalite politikamız, kendimizi yenilemek, " Her şey zamanında " ilkesiyle hatasız hizmet vermektir.